Nitrilové rukavice - gogrip® black

Nitrilové rukavice s revolučnou, jasne viditeľnou diamantovou štruktúrou.

Špecializované, ochranné nitrilové rukavice s hrubšími stenami a zvýšenou odolnosťou, poskytujúce vynikajúcu priľnavosť a ochranu, ideálne pre chemický priemysel, lakovania a tuning vozidiel. 

Balenie obsahuje 50 ks rukavíc.

Variant:
€8,90 €7,42 bez DPH
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Nitrilové rukavice - gogrip® black

Podrobný popis

Jedna rukavica, mnoho použití.

Všetky stavebné a montážne práce vrátane v nasledujúcich odvetviach: automobilový priemysel, stavebníctvo, priemysel, strojárstvo, potravinárstvo, upratovanie a DIY. Vhodné pre elektrikárov, inštalatérov, údržbárov, zámočníkov a tesárov, pracovníkov v komunálnych službách, technických a údržbárskych a sanitárnych sekciách.

Balenie obsahuje 50 ks rukavíc.

 

Najdôležitejšie vlastnosti:

Odolnosť voči vírusom
rukavice v súlade s americkou normou ASTM F1671 a európskou normou EN ISO 374-5.

Vlastníctvo testov v súlade s oboma normami a získanie pozitívnych výsledkov testov na penetráciu bakteriofagov Phi X174 v súlade s normou EN ISO 16604 umožňuje produkt označiť za produkt poskytujúci účinnú ochranu proti baktériám, hubám a vírusom.

Diamantová štruktúr
unikátna, protišmyková 3D štruktúra umožňuje mimoriadnu priľnavosť aj v náročných pracovných podmienkach.

Vďaka inovatívnej textúre v tvare pyramídovitého tela umožňujú rukavice stabilné uchopenie akéhokoľvek náradia.

Pohodlný interiér
3D diamantový vzor textúry umožňuje cirkuláciu vzduchu vo vnútri rukavice, čo znižuje potenie rúk a pocit únavy rúk používateľa.

Tým sa odlišujú od iných ochranných a lekárskych rukavíc, ktoré nemajú povrch s 3D textúrou.

Odolnosť voči chemickým látkam
rukavice gogrip sú klasifikované ako osobné ochranné prostriedky kategórie III. typ B v súlade s Nariadením o osobných ochranných prostriedkoch (EÚ) 2016/425.

Vďaka tomu majú vysokú chemickú odolnosť voči vybraným látkam v súlade s požiadavkami EN ISO 374-1:2016. Chemická odolnosť umožňuje používanie rukavíc v prostrediach vystavených kontaktu s vybranými chemikáliami (natieračstvo, chemický priemysel a detailing & tuning).

Vhodné na styk s potravinami
znižuje prenos kontaminácie z rúk pracovníka na potraviny, ako aj z potravín na ruky používateľa.

Vďaka splneniu predpisov EÚ, ktoré umožňujú používanie rukavíc v potravinárskom prostredí, je možné rukavice používať v odvetviach spracovania potravín.

Presnosť pohybov
diamantová textúra zaisťuje pevné uchopenie a prispôsobenie tvaru ruky pomáha pri činnostiach vyžadujúcich presnosť.

Podpora mobilných zariadení
vďaka jedinečnej 3D textúre je možné manipulovať s mobilnými zariadeniami v akomkoľvek prostredí bez toho, aby ste si počas práce museli dávať dole rukavice.

Menšie opotrebovanie
rukavice gogrip sú hrubšie ako štandardné rukavice, čo vám umožňuje pracovať v rukaviciach dlhšie v porovnaní so štandardnými nitrilovými rukavicami.

Výsledkom sú nižšie náklady na recykláciu a úspora miesta a nákladov.

3x hrubšie
v
ďaka tomu umožňujú dosiahnuť vysokú odolnosť a flexibilitu rukavíc. A čo viac, vďaka hrubším stenám sú vhodné na dlhšiu prácu v náročnejších podmienkach.

Ideálne na dlhšie používanie. Zvýšená hrúbka umožňuje aj vyššiu odolnosť voči chemickým látkam. 

 
Zvoliť vhodný rozmer:
M
L
XL
85-105 mm
100-120 mm
≥ 110 mm

Skupina Mercator Medical je výrobcom zdravotníckych rukavíc a distribútorom jednorazových zdravotníckych pomôcok. Vďaka svojim takmer tridsaťročným skúsenostiam, je uznávanou značkou v zdravotníckom odvetví, za ktorou stojí poľský kapitál. Ako výrobca importuje do takmer 70 štátov po celom svete, ako distribútor pôsobí na trhu v Európe. Ide o jedného z kľúčových a významných hráčov na medzinárodnom trhu, so systematickou geografickou expanziou na trhy s jednorazovými výrobkami. Vo svojej ponuke má cca 120 vlastných výrobkov a produkty renomovaných značiek.